Uitslagen

2015

Annemarie Mulder A Royal Daybreak 1e prijs L1 dressuur Zwolle
Iris Boterman  Unique   1e prijs L2 dressuur Zwolle
Lianne Horstman D’Acolino  4e prijs M1 dressuur Genemuiden KK
Simone Eikelenboom Veluwedroom  2e prijs L2 dressuur Heeten
Chloe van der Vegt Mika   1e prijs springen Dalerveen
Chloe van der Vegt Mika   2e prijs springen Dalerveen
Chloe van der Vegt Mika   3e prijs springen Raalte
Chloe van der Vegt Snow Foxy  1e prijs springen Dalerveen
Lianne Horstman D’Acolino  1e B springen  Olst

 

2014

Chloe van der Vegt  Vrijhof’s Mika  2e prijs springen Olst
Simone Eikelenboom Veluwedroom  2e prijs L2 dressuur Vinkega
Jennifer MulderSilvie   4e prijs B dressuur Genemuiden
Denise Jansen  Ambition  2e Prijs M1 dressuur Wapenveld
Lianne Horstman D’Acolino  2e prijs M1 dressuur Heeten
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Hattem 195   2e 9/Jun/2014 L1 dressuur
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Zwolle 187   3e 21/Jun/2014 L1 dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Oudleusen   6e 2/Jul/2014 B springen
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Oudleusen 185  4e 2/Jul/2014 B dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Zwolle 192   3e 21/Jun/2014 B dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Kringkamp. 186/188 4e 5/Jul/2014 B dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Lierderholthuis   6e 12/Jul/2014 B springen
Jennifer MulderSilvie   Lierderholthuis 195  1e 12/Jul/2014 B dressuur
Jennifer MulderSilvie   Lierderholthuis 192  4e 12/Jul/2014 B dressuur
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Heerde  189  3e 19/Jul/2014 L1 dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Hoonhorst   6e 26/Jul/2014 B springen
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Hoonhorst 190  4e 26/Jul/2014 B dressuur
Lianne Horstman D’accolino  Lierderholthuis 186  6e   M1 dressuur
Lianne Horstman D’accolino  Lierderholthuis 204  5e   M1 dressuur
Lianne Horstman D’accolino  Hoonhorst 180  3e   M1 dressuur
Lianne Horstman D’accolino  Hoonhorst 187  4e   M1 dressuur
Lianne Horstman D’accolino  Oudleusen 187  3e   M1 dressuur
Iris Boterman  Unique   Haarle  192  2e 1/Aug/2014 L1 dressuur
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Zwolle  204  1e 30/Aug/2014 L1 dressuur
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Zwolle  193  1e 30/Aug/2014 L1 dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Zwolle  183  2e 30/Aug/2014 L1 dressuur
Jennifer MulderSilvie   Kootwijk 191  2e 6/Sep/2014 B dressuur
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Balkbrug 195  3e 28/Sep/2014 L1 dressuur
Simone Eikelenboom Veluwedroom  Raalte  188  3e 11/Oct/2014 L1 dressuur
Jennifer MulderSilvie   Zwolle  195  1e 25/Oct/2014 B dressuur
Annemarie Mulder A Royal Daybreak Zwolle  197  1e 25/Oct/2014 L1 dressuur

2013
Chloe van der Vegt     Snow            Marienheem      1e    L spr.
Lianne Horstman        Varalina      Luttenberg      4e    B spr.
Lianne Horstman        D’Acolino    Emmeloord   reservekamp. L1 dr.
Lianne Horstman       D ‘Acolino    Raalte        3e      197   L1 dr.
Chloe van der Vegt   Vrijhofs Noa Wapenveld   2e 200  B dr.
Chloe van der Vegt    Snow              Wapenveld     1e     181      L1 dr.
Iris Boterman              Unique           Zwolle            4e      187       B dr.
Chloe van der Vegt    Snow              Balkbrug         3e         L spr.
Lianne Horstman        D’Acolino    Genemuiden    4e   L1 regiokamp.
Chloe van der Vegt     Snow            Nijkerk           2e    L spr
Chloe van der Vegt     Snow            Nijkerk          2e    L spr.
Lianne Horstman        D’Acolino    Heeten        3e     198   L1 dr.
Iris Boterman               Unique        Heeten        1e 197 dr
Iris Boterman             Unique          Heeten        3e 191 dr
Iris Boterman                Unique Zwolle 3e 193 B dr.
Chloe v/d Vegt         Snow Olst 1e Spr
Chloe v/d Vegt        Snow Olst 1e Spr
Marjo te Siepe        Amber Zwolle 2e 190 M1 dr.
Lianne Horstman D’Acolino Marienheem 3e 193 L1 dr
Lianne Horstman D’Acolino Marienheem 2e 208 L1 dr
Lianne Horstman Varalina Nieuwleusen 4e BB spr.
Chloe v/d Vegt      Noa Nieuwleusen 2e spr.
Iris Boterman        Uniue Zwolle 3e 191 B dr
Iris Boterman          Uniue Olst 5e 195 B dr.
Iris Boterman          Uniue Olst 5e 187 B dr.
Iris Boterman        Uniue Zwolle 1e 197 Bdr
Lianne Horstman D’Acolino Genemuiden 3e 195 L1 dr
Lianne Horstman D’Acolino Olst 1e 194 L1 dr
Lianne Horstman D’Acolino Olst 1e 193 L1 dr
Bianca van Dijk     Thaira Middel 4e 203 Z1 dr.
Bianca van Dijk     Thaira Balkbrug 3e 209 Z1 dr.
Lianne Horstman D’Acolino Balkbrug 1e 198 L1 dr
Lianne Horstman D’Acolino Balkbrug 4e 195 L1 dr.
Lianne Horstman D’Acolino Zwolle 6e 194 L2 dr
Lianne Horstman D’Acolino Zwolle 1e 194 L2 dr.
Renee Koster         Aliyah-zelma Ommen 1e 195 L2 dr.
Lianne Horstman D’Acolino Ommen 5e 192 L2 dr.
Lianne Horstman Varalina Ommen 6e B spr.
Simone Eikelenboom Vay Marienheem 3e 190 B dr.
Lianne Horstman D’Acolino Marienheem 3e 193 L2 dr.
Lianne Horstman D’Acolino Marienheem 2e 187 L2 dr.
Bianca van Dijk       Thaira Wijhe 3e 228 Z1 dr.
Marjo te Siepe           Amber          Oudleusen   2e 192 dr
Marjo te Siepe           Amber          Oudleusen   2e 184 dr
Iris Boterman            Unique          Urk             4e 189 dr kringkamp.
Simone Eikelenboom Veluwedroom Urk   5e 188 dr kringkamp.
Marjo te Siepe          Amber           Liederholthuis  4e 190 dr
Lianne Horstman     D’Acolino    Oudleusen    3e 188 L2 dr
Lianne Horstman     D’Acolino    Hellendoorn 5e 189 L2 dr
Lianne Horstman     D’Acolino    Liederholthuis 2e 193 L2 dr
Amber Boterman      Vancorre M Oudleusen     2e 187 dr
Amber Boterman      Vancorre M Meppel          2e 188 dr
Amber Boterman      Vancorre M Liederholthuis 5e 190 dr
Amber Botrman        Vancorre M Heerde         3e BB spr
Amber Boterman     Vancorre M Oldebroek    1e 198 dr
Simone Eikelenboom Veluwedroom Heerde  3e 190 dr
Simone Eikelenboom Veluwedroom Heerde  3e 188 dr
Chloé v/d Vegt          VrijhofsNoa Zwolle           2e spr
Amber Boterman      Vancorre M Haarle          2e 206 dr
Marjo te Siepe            Amber           Haarle          3e 187 M2 dr
Bianca van Dijk         Thaira            Haarle          2e 210 Z1 dr
Chloé v/d Vegt         snow Balkbrug                  1e spr

 

2012

Bianca van Dijk          Thaira             Bruchterveld      3e pr.      186      M2 dr.
Bianca van Dijk          Thaira             Hoonhorst            1e pr.     196      M2 dr.
Bianca van Dijk          Thaira             Den Ham                1e pr.      190     M2 dr
Oniek van Olst            Nancy             Hasselt                     1e pr.                      Spr
Oniek van Olst             Nancy           Hasselt                      1e  pr.                        Dr
Lianne Horstman       Varalina       Marienheem           4e pr.     193         L1 dr.
Lianne Horstman       D’Acolino     Marienheem           6e pr.     188         B dr.
Lianne horstman        Varalina       luttenberg               3e pr       194         L1 dr.
Chloe v/d Vegt            Snow             marienheem           1e pr  regiokamp.  L1 dr.
Dionne v/d Vegt         Kismo           marienheem           4e pr
Oniek van Olst              Nancy          Epe                              1e pr                        B dr.
Margo Hutten               Orlanda       Hellendoorn           3e pr       197        B dr.
Oniek van olst               Nancy         Marienkessel           3e pr                     B dr.
Oniek van olst               Nancy         Marienkesse            3e pr                       spr.
Oniek van olst               Nancy         Marienkesse            5e pr                lange teugel
Oniek van olst               Zico             Marienkesse            7e pr                 lange teugel
Oniek van olst               Zico             Marienkesse            4e pr                  bixie dr.
Marjo te Siepe               Amber       Middel                        1e pr       193      M1 dr.
Iris Boterman                Unique      Raalte                         1e pr       196        B dr.
Lianne Horstman         D’Acolino  Dalfsen                      2e pr      191         B dr.
Lianne Horstman         D’Acolino  Middel                       1e pr      199           B dr.
Lianne Horstman         D’Acolino  Raalte                        2e pr      183          B dr.
Chloe v/d Vegt              Snow           Zwolle                       3e pr                      L spr.
Lianne Horstman         D’Acolino   Hattem                    5e pr      200         B-dr.
Dionne v/d Vegt           Schaffelaars Mika Hattem      4e pr      181           dr.
Lianne Horstman          D’Acolino    Zwolle                   1e pr     198           B dr.
Lianne Horstman          D’Acolino    Zwolle                   2e pr    200          B dr.
Iris Boterman                 Unique         Zwolle                   3e pr    189           B dr.
Dionne v/d Vegt           Schaffelaars Mika Almelo      6e pr     185            dr.
Lianne Horstman           D’Acolino    Luttenberg         1e pr   194             B dr.
Lianne Horstman           D’Acolino    Luttenberg         4e p     197           B dr.
Amber Boterman           Vancorre M  Zwolle                 1e pr    202          L2 dr.
Amber Boterman           Vancorre M  Meppel               1e pr    198           L2 dr.
Lianne Horstman           D’Acolino      Nieuwleusen    4e pr    192           B dr.
Lianne Horstman           D’Acolino      Nieuwleusen     1e pr    204           B dr.
Oniek van olst                 Nancy              Lierderholthuis  3e pr                      B dr.
Oniek van olst                  Nancy             Ermelo                 3e pr                  B dr. EK
Oniek van olst                 Zico                  Ermelo                  2e pr                     B dr.
Oniek van olst                 Nancy              Ermelo                 3e pr           best. rijpony
Oniek van olst                 Nancy              Ermelo                 1e pr            bereden agility
Oniek van Olst                 Zico                  Ermelo                 3e pr          bereden agility
Oniek van Olst                 Nancy              Voorst                  2e pr           dr. mennen
Oniek van Olst                 Nancy              Voorst                 2e pr    nk ringsteken mennen
Lianne Horstman           D’Acolino       Hoonhorst         1e pr                    B dr.
Lianne Horstman           D’Acolino       Hoonhorst         3e pr                    Bdr
Oniek van Olst                 Nancy              Oldebroek          2e pr  194           L1 dr.
Iris Boterman                  Unique            Beemte Broekland  1e pr   188    B dr.
Iris Boterman                  Unique            Bathmen               3e pr   193           B dr.
Lianne Horstman           D’Acolino       Ommen                 3e pr  188            B dr.
Lianne Horstman           D’Acolino       Ommen                 4e pr   192           B dr.
Iris Boterman                  Unique             Wilp                       1e pr  191            B dr.
Iris Boterman                  Unique             Wilp                       5e pr  185           B dr.
Marjo te Siepe                 Amber              Den Ham              5e pr  186           dr.
Chloe v/d Vegt               Snow                  Olst                        1e pr                   L spr.
Marjo te Siepe                 Amber              Genemuiden       5e pr  198          M1 dr.
Oniek van Olst                 Nancy               Marienheem       kampioen  voorbrengen
Iris Boterman                  Unique             Beemte Broekland   2e pr 184             B dr.
Amber Boterman           Vancorre        Zwolle                      1e pr 191          L2 dr.
Marjo te Siepe                 Amber              Zwolle                      1e pr   181          M1 dr
Lianne Horstman           D’Acolino        Luttenberg            5e pr  196          L1 dr.
Oniek van olst                  Nancy               Maren kessel        1e pr                      B dr.
Oniek van olst                   Zico                  Maren kessel         3e pr                      B dr
Oniek van olst                   Zico                  Maren kessel         1e pr                      B. spr
Oniek van olst                   Nancy              Maren kessel        4e pr       lange teugel
Oniek van olst                  Nancy               Maren kessel        1e pr      dr. Comp. galop
Oniek van Olst                  Zico                   Maren kessel        1e pr      dr. Comp. galop
Chloe v/d Vegt                Snow                 Marienheem         1e pr                     spr.
Iris Boterman                  Unique              Hasselt                    5e pr                     B dr.
Amber Boterman           Vancorre M    Ijsselmuiden         2e pr   197          L2 dr
Iris Boterman                   Unique             Ijsselmuiden         5e pr.    191         B dr.
Lianne Horstman            D’Acolino        Heeten                      1e pr.     193       L1 dr.